×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Romą

Keliones i Roma

Karšti pasiūlymai į Romą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Romą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Romos viešbučiai, Romos miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Romą, Romos klimatas, lauktuvės iš Romos, Romos maistas, Romos valiuta, ekskursijos po Romą.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Romą – į amžinąjį antikinį miestą! Gaudykite paskutinės minutės pasiūlymą su žema kaina lėktuvo bilietui ir krimskite pikantišką Margaritos picą Italijos sostinėje arba leiskite jūsų atostogomis Romoje pasirūpinti Baltic Tours ir partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour. Sugrįžus iš Romos neretai norisi vykti vėl ir vėl, ne veltui sakoma, kad visi keliai veda į Romą. Įsivaizduoti gladiatorių kovas Koliziejuje, lepinti akis Trevi fontano puikybe, sudegintivisas kalorijas pasisotinus itališkos virtuvės gardėsiais šokinėjant Ispanijos aikštės laiptukais – visa tai jums leis atostogos Romoje! Ir ne tik tai, pasisemsite tūkstančius metų skaičiuojančio miesto didybės, o ką jau kalbėti apie istorijos garbintojus, jiems čia tikras rojus!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Romos forumas, Koliziejus, Panteonas, Vatikano muziejai, Šv. Petro bazilika, Trevi fontanas, Kapitolijus, Palatinas, Sant Angelo pilis, Piazza Navona aikštė.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 dienos.
 • Klimatas Romoje: norintiems su iškilmingu miestu susipažinti nevarginant karščiui rekomenduojame Romoje svečiuotis vėlyvą pavasarį arba ankstyvą rudenį, kuomet vyrauja šilti ir malonūs orai, vidutinė oro temperatūra laikosi apie 20°C. Nebijantiems karščių – poilsis Romoje liepos mėnesį kaip tik, kuomet vidutinė temperatūra siekia 26°C.
 • Maistas Romoje: turbūt nereikia nei sakyti, jog skaniausios picos yra jų gimtinėje, Italijoje, tad lankantis Romoje nesuvalgyti tikros itališkos picos, kuri gerokai skiriasi nuo mūsų įprastų Lietuvoje gaminamų picų – nuodėmė. Tačiau nederėtų apsiriboti vien picomis, privalu paragauti Pasta carbonara gaminamos klasikiniu receptu, virtinukų su įvairiausiais pagardais Gnocchi, tešloje keptos menkės Filetti di Baccalà. Atostogos Romoje – skonio receptorių lepinimas, vien tik pagalvojus apie Gelato – itališkus margaspalvio skonio ledus – seilė tįsta… o ką jau kalbėti apie maskarponės sūrio desertą Tiramisu… ech, užteks svajoti, skrendam skanauti!
 • Ekskursijos Romoje: visa Roma lyg kerintis atviras muziejus nepaliekantis abejingo nei vieno turisto. Norintiems kuo daugiau paragauti Romos istorijos siūlome įsikibti į gido parankę ir leistis į užburiančią ekskursiją po didingą Romą. Pažintinės ekskursijos metu susitiksite su ryškiausiomis miesto įžymybėmis: Koliziejumi, Šv. Petro bazilika, Vatikano muziejumi, Romėnų forumu, Trevi fonatnu ir dar daug kitų…
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Romą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Populiariausi viešbučiai: Portrait Roma 5*, Artemide Hotel 4*, J.K. Place Roma 5*, Hotel Santa Maria 3*, Albergo del Senato 3*, Barocco Hotel 4*, The Inn At The Roman Forum 5*, The Inn At The Spanish Steps 4*, Boutique Hotel Campo de Fiori 4*, Residenza Argentina 3*, iQ Hotel Roma 4*, Relais 6 4*, Hotel Manfredi Suite in Rome 3*, Palazzo Manfredi 5*, The Independent Hotel 4*.
 • Šventės ir festivaliai: Roma – aktyvus miestas, nuo birželio iki pat rugsėjo vyksta įvairūs kino, baleto, teatro renginiai, koncertai po atviru dangumi, dvi paskutinės liepos savaitės besisvečiuojančius Romoje džiugina žaisminga švente Trasteverės gatvėse, o Šv. Velykų laikotarpis sutraukia milijonus turistų besirenkančių Vatikano aikštėje išgirsti popiežiaus kreipimąsi.
 • Lauktuvės iš Romos: garsiais ir plačiai žinomais itališkais vynais pradžiuginsite kiekvieną, o jei dar šalia vyno taurės pateiksite itališkų sūrių, visus namiškius priversite pabuvoti Romoje. Menas ir mada neatsiejama Italijos dalis, tad galite įsigyti kokybiškų paskutinio mados šauksmo drabužių, aksesuarų ar meno šedevrų.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Romą, iš Rygos į Romą, iš Varšuvos į Romą.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS